Policealna Szkoła SPWODZ w Zielonej Górze - dlaczego warto wybrać

Stowarzyszenie Przyjaciół Wojewódzkiego Ośrodka Dokształcania Zawodowego w Zielonej Górze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracodawców z bogatą ofertą edukacyjną skierowaną do młodzieży i osób dorosłych. Współczesny rynek pracy często bywa bezwzględny wobec tych, którzy stawiają na nim pierwsze kroki. Nawet dyplom wyższej uczelni nie gwarantuje sukcesu na polu zawodowym. Sprostać wymaganiom potencjalnego pracodawcy nie jest łatwo, zwłaszcza gdy nasze wykształcenie nie konotuje konkretnych umiejętności. Wiedza jest ważna o tyle, o ile znajduje swe odzwierciedlenie w umiejętnościach praktycznych. Poziom wykształcenia zdaje się być sprawą drugorzędną, w odróżnieniu od umiejętności, gdyż to one są miernikiem wartości pracownika.

Oferta kształcenia Policealnej Szkoły

Podejmując naukę w Policealnej Szkole prowadzonej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Wojewódzkiego Ośrodka Dokształcania Zawodowego w Zielonej Górze w zawodzie technik usług kosmetycznych mają Państwo gwarancję jakości kształcenia. Za sprawą szerokiego spektrum wiadomości z wielu dziedzin medycznych, absolwenci szkoły są znakomicie przygotowani teoretycznie do podjęcia pracy o charakterze upiększająco-pielęgnacyjnym. Ponadto szkolne pracownie kosmetyczne, wyposażone w sprzęt najwyższej jakości, umożliwią słuchaczom ćwiczenie praktycznych umiejętności wykonywania zabiegów kosmetycznych.

W czasach, w których dbałość o wygląd zewnętrzny i promocja zdrowia stanowią istotny element życia każdego człowieka, zdobycie wykształcenia w zawodzie technik usług kosmetycznych może okazać się niezwykle trafnym wyborem. Rynek pracy w tym zakresie jest stale nienasycony. Liczba klientek, a także klientów salonów kosmetycznych systematycznie rośnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, szkoła przygotowuje swych absolwentów do podjęcia pracy w gabinetach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej oraz do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Bogaty program kształcenia obejmuje takie dziedziny wiedzy, jak fizykoterapia, chemia kosmetyczna, dermatologia, anatomia i fizjologia, ratownictwo, kosmetologia, pracownia chemii kosmetycznej, dietetyka, psychologia, higiena a także zajęcia praktyczne. Szeroki zakres wiedzy oraz umiejętności, sprawia, że osoby kończące naukę w Policealnej  Szkole SPWODZ stają się właściwie bezkonkurencyjne na rynku pracy. Z powodzeniem zakładają i prowadzą własne salony kosmetyczne, specjalizujące się w kosmetyce pielęgnacyjnej, leczniczej, upiększającej. Doświadczona, znakomicie wykształcona kadra pedagogiczna SPWODZ jest gwarantem jakości pozyskanej wiedzy oraz zdobytych umiejętności.

Nasza szkoła przygotowuje do startu na rynek pracy

Weryfikacja potrzeb rynku pracy w korelacji z analizą własnych predyspozycji i zainteresowań to pierwszy krok jaki należałoby wykonać w celu odnalezienia swego miejsca na rynku pracy. Jeśli więc interesuje Cię wszystko to, co wiąże się z dbałością o zdrowie, estetyczny i piękny wygląd oraz dobre samopoczucie i nie chcesz w przyszłości martwić się, że nie znajdziesz zatrudnienia – rozpocznij naukę w SPWODZ. Zdobycie tytułu technika usług kosmetycznych poprzedzone nauką w szkole policealnej prowadzonej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Wojewódzkiego Ośrodka Dokształcania Zawodowego w Zielonej Górze to znakomity pomysł na podążanie drogą zawodową prowadzącą do celu jakim jest przyjemna i dobrze płatna praca.

Prestiż, niezależność, samorealizacja to nie pusto brzmiące słowa lecz synonimy bezpiecznej przyszłości, jaką gwarantuje wykształcenie zdobyte w Policealnej  Szkole SPWODZ.

Nasi partnerzy

 

Początek strony